О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра от 14 июля 1997 г. N 228
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 1998 г. N 120-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 1997 г. N 228-р R970228_ следующее дополнение:
абзац второй после слов "поступающих в 1997 году" дополнить словами "и в первом полугодии 1998 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 228 өкiмiне толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 19 маусымдағы N 120
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 228 R970228_ өкiмiне мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
екiншi абзацы "пайдалануы үшiн 1997 жылы" деген сөздерден соң "және 1998 жылдың бiрiншi жартыжылдығында" деген сөздермен толықтырылсын.
Премьер-Министр