О мерах по формированию банка данных о субъектах коррупционных правонарушений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 1998 г. № 157-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 24 июля 2000 г. N 105 ~R000105
Во исполнение Закона Республики Казахстан Z980267_ "О борьбе с коррупцией" и Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952730_ "О государственной службе", для формирования банка данных о субъектах коррупционных правонарушений и совершивших преступления, с целью исключения возможного поступления их повторно на государственную службу:
1. Министерствам, государственным комитетам, иным центральным, а также местным исполнительным органам представлять в Центр правовой статистики и информации при Генеральной Прокуратуре Республики Казахстан ежемесячно, к 5 числу следующего за отчетным месяца, сведения о государственных служащих, уволенных по отрицательным мотивам.
2. Сведения должны быть и на лиц, которые были привлечены к дисциплинарной ответственности за дисциплинарные проступки, в том числе злоупотребление властью и служебным положением, нарушение правил служебной этики, с момента вступления в силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственной службе".
Премьер-Министр

Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушы және қылмыс жасаған субъектiлер туралы деректер банкiн қалыптастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 19 тамыздағы N 157. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.07.24. N 105 өкімімен. ~R000105
"Сыбайлас жемқорлық туралы" Қазақстан Республикасының Заңы мен "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн, олардың мемлекеттiк қызметке мүмкiн болатын қайтадан кiруiн болдырмау мақсатында сыбайлас жемқорлық құқық бұзушы және қылмыс жасаған субъектiлер туралы деректер банкiн қалыптастыру үшiн:
1. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, өзге де орталық, сондай-ақ жергiлiктi атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының жанындағы Құқықтық статистика мен ақпараттар орталығына есептi айдан кейiнгi айдың 5 күнiне жағымсыз себептер бойынша босатылған мемлекеттiк қызметшiлер туралы мәлiмет ұсынсын.
2. "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығы күшiне енген сәттен бастап тәртiптiк қылықтары, оның iшiнде билiгi мен қызмет жағдайын терiс пайдаланғаны, қызметтiк әдеп ережесiн бұзғаны үшiн тәртiптiк жауапкершiлiкке тартылған адамдар жөнiнде де мәлiметтер болуы тиiс.
Премьер-Министрi