Некоторые вопросы акционерного общества "Иртышский химико-металлургический завод"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 октября 1998 года № 207-р
В связи с ухудшением финансово-экономического положения акционерного общества "Иртышский химико-металлургический завод":
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан при наличии фактов нарушения обязательств акционерным обществом "Кундыбай" по контракту на проведение реабилитационных процедур в акционерном обществе "Иртышский химико-металлургический завод" от 25 февраля 1998 года № 106/98-р, заключенному между Департаментом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики
Казахстан и акционерным обществом "Кундыбай", в установленном законодательством
порядке незамедлительно принять все необходимые меры к расторжению указанного
контракта.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Оператор: А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова

"Ертіс химия-металлургия зауыты" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 29 қазан N 207
"Ертіс химия-металлургия зауыты" акционерлік қоғамының қаржы-экономикалық жағдайының нашарлануына байланысты:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті "Ертіс химия-металлургия зауыты" акционерлік қоғамында оңалту шараларын жүргізу жөнінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті мен "Құндыбай" акционерлік қоғамының арасында жасалған 1998 жылғы 25 ақпандағы N 106/98-р келісім-шарт бойынша міндеттемелерді "Құндыбай" акционерлік қоғамының бұзуы фактілері болған жағдайда аталған келісім-шартты бұзуға қажетті барлық шараларды кідіріссіз, заңдарда белгіленген тәртіппен қабылдасын.
2. Осы өкімнің орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары А.С. Павловқа жүктелсін.
Премьер-Министр