О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О финансовом лизинге"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 1998 года № 233-р
1. В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О
финансовом лизинге" образовать рабочую группу в следующем составе:
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович       - вице-Министр энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан,
руководитель
Шаншарбаева Мадина Жанатальевна        - заместитель Директора Департамента
законодательства и международного
права Министерства юстиции
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Канатов Сабит Саркитович               - Директор Департамента фискальной
политики Министерства финансов
Республики Казахстан
Дамитов Нурдин Базарович               - Директор Дирекции правового
обеспечения и работы с обращениями
инвесторов Государственного
комитета Республики Казахстан по
инвестициям
Турысжан Дархан Бекболатулы            - начальник Управления инвестиционной
политики Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Умбетов Алтынбек Смагулович            - председатель правления закрытого
акционерного общества "Фонд
развития малого
предпринимательства "(по
согласованию)
Мырзахметов Аскар Исабекович           - генеральный директор акционерного
общества "Агро-Лизинг" (по
согласованию).
2. Привлекать по необходимости в рабочую группу представителей других
государственных органов и заинтересованных лизинговых фондов.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
22.12.98г.)

Қазақстан Республикасының "Қаржы лизингі туралы" Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 30 қараша N 233
1. Қазақстан Республикасының "Қаржы лизингі туралы" Заңының жобасын
әзірлеу мақсатында мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Нұрпейісов Қайрат       - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Айтмұхамбетұлы            индустрия және сауда вице-министрі,
жетекші
Шаншарбаева Мәдина      - Қазақстан Республикасы Әділет
Жаңатайқызы               министрлігінің Заңдар және
халықаралық құқық департаменті
директорының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Қанатов Сәбит           - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сарқытұлы                 министрлігі Фискальдық саясат
департаментінің директоры
Дәмитов Нұрдин          - Қазақстан Республикасының
Базарұлы                  Инвестициялар жөніндегі мемлекеттік
комитеті құқықтық қамтамасыз ету және
инвесторлардың өтінімдерімен жұмыс
дирекциясының директоры
Тұрысжан Дархан         - Қазақстан Республикасының
Бекболатұлы               Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі инвестициялық саясат
басқармасының бастығы
Үмбетов Алтынбек        - "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры"
Смағұлұлы                 жабық акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)
Мырзахметов Асқар       - "Агро-Лизинг" акционерлік
Исабекұлы                 қоғамының бас директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобына қажеттілігіне қарай басқа да мемлекеттік органдар мен
мүдделі лизингтік қорлардың өкілдері тартылсын.
Премьер-Министр