О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в I квартале 1999 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 1999 года № 17-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в I квартале 1999 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 февраля 1999 года № 17-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
в I квартале 1999 года
_______________________________________________________________________
Дата  |    Наименование вопроса        |  Ответственные  |Докладчики|
|                                |   за подготовку |          |
|                                |     материала   |          |
_________|________________________________|_________________|__________|
4 февраля|О выполнении Плана мероприятий  |Агентство по эко-|Солодчен- |
|по реализации Программы действий|номическому пла- |ко Р.В.   |
|Правительства Республики Казах- |нированию        |          |
|стан в 1998 г. и меры по обеспе-|                 |          |
|чению выполнения Плана в 1999 г.|                 |          |
_________|________________________________|_________________|__________|
9 февраля|Об итогах социально-экономическо|Агентство по эко-|Солодчен- |
|го развития Республики Казахстан|номическому пла- |ко Р.В.,  |
|за 1998 г. и задачах Правитель- |нированию, Мини- |Ертлесо-  |
|ства по обеспечению стабильного |стерство финансов|ва Ж.Д.   |
|функционирования экономики в    |                 |          |
|1999 году                       |                 |          |
_________|________________________________|_________________|__________|
23 февра-|О проекте Конституционного зако-|Министерство юс- |Мухамеджа-|
ля       |на Республики Казахстан "О вне- |тиции            |нов Б.А.  |
|сении изменений и дополнений в  |                 |          |
|Указ Президента Республики Казах|                 |          |
|стан, имеющий силу конституцион-|                 |          |
|ного закона "О Правительстве    |                 |          |
|Республики Казахстан"           |                 |          |
_________|________________________________|_________________|__________|
23 февра-|О Регламенте Правительства Рес- |Канцелярия Пре-  |Тлеубер-  |
ля       |публики Казахстан               |мьер-Министра    |дин А.А.  |
_________|________________________________|_________________|__________|
2 марта  |О передаче ряда функций государ-|Агентство по ре- |Радосто-  |
|ственных органов в конкурентную |гулированию естес|вец Н.В.  |
|сферу                           |твенных монополий|          |
|                                |и защите от конку|          |
|                                |ренции           |          |
_________|________________________________|_________________|__________|
2 марта  |О введении государственного регу|Агентство по ре- |Радосто-  |
|лирования на отдельные виды     |гулированию естес|вец Н.В.  |
|услуг                           |твенных монополий|          |
|                                |и защите от конку|          |
|                                |ренции           |          |
_________|________________________________|_________________|__________|
16 марта |О республиканской и коммунальной|Министерство фи- |Ертлесо-  |
|собственности                   |нансов           |ва Ж.Д.   |
_________|________________________________|_________________|__________|
16 марта |О состоянии обеспечения безопас-|Министерство тран|Буркитба- |
|ности перевозки пассажиров и    |спорта, коммуника|ев С.М.   |
|грузов                          |ций и туризма    |          |
_________|________________________________|_________________|__________|
30 марта |О проблеме задолженностей Прави-|Министерство инос|Токаев К.К|
|тельства Казахстана и хозяйству-|транных дел, Мини|Ертлесо-  |
|ющих субъектов страны иностран- |стерство финан-  |ва Ж.Д.,  |
|ным фирмам и компаниям          |сов, Министерство|Мухамеджа-|
|                                |юстиции          |нов Б.А.  |
_________|________________________________|_________________|__________|
30 марта |О дополнительных мерах государ- |Министерство тру-|Коржова   |
|ственной поддержки инвалидов    |да и социальной  |Н.А.      |
|                                |защиты населения |          |
_________|________________________________|_________________|__________|
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)

1999 жылдың І тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 20 ақпан N 17-ө
1. Қоса беріліп отырған 1999 жылдың І тоқсанында Қазақстан
Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі
бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақтылы әзірленуін және
енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1999 жылғы 20 ақпандағы
N 17 өкімімен
бекітілген
1999 жылдың І тоқсанында Қазақстан Республикасы
Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің
тізбесі
___________________________________________________________________________
| Күні    |      Мәселенің атауы               |  Материалды  |Баяндамашылар |
|         |                                    |  әзірлеуге   |              |
|         |                                    |  жауаптылар  |              |
|________ |____________________________________|______________|______________|
|4 ақпан  |Қазақстан Республикасы Үкіметінің   |Экономикалық  |Р.В.Солодченко|
|         |қимыл бағдарламасын іске асыру жө.  |жоспарлау     |              |
|         |дегі шаралар жоспарының 1998 жылы   |жөніндегі     |              |
|         |орындалуы туралы және Жоспардың 1999|агенттік      |              |
|         |жылы орындалуын қамтамасыз ету      |              |              |
|         |жөніндегі шаралар                   |              |              |
|________ |____________________________________|______________|______________|
|9 ақпан  |Қазақстан Республикасының 1998 жыл. |Экономикалық  |Р.В.Солодченко|
|         |дағы әлеуметтік-экономикалық дамуы. |жоспарлау     |Ж.Ж.Ертілесова|
|         |ның қорытындылары және Үкіметтің    |жөніндегі     |              |
|         |экономиканың 1999 жылы тұрақты жұмыс|агенттік,     |              |
|         |істеуін қамтамасыз ету жөніндегі    |Қаржы         |              |
|         |міндеттері туралы                   |министрлігі   |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|
|23 ақпан |"Қазақстан Республикасының Үкіметі  |Әділет        |Б.Ә.Мұхамед.  |
|         |туралы" Қазақстан Республикасы      |министрлігі   |жанов         |
|         |Президентінің конституциялық заң    |              |              |
|         |күші бар Жарлығына өзгерістер мен   |              |              |
|         |толықтырулар енгізу туралы"         |              |              |
|         |Қазақстан Республикасы Конституция. |              |              |
|         |лық заңының жобасы туралы           |              |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|
|23 ақпан |Қазақстан Республикасы Үкіметінің   |Премьер-      |А.А.Тілеубер. |
|         |Регламенті туралы                   |Министрдің    |дин           |
|         |                                    |Кеңсесі       |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|
|2 наурыз |Мемлекеттік органдардың бірқатар    |Табиғи монопо.|Н.В.Радостовец|
|         |функцияларын бәсекелестік салаға    |лияларды рет. |              |
|         |беру туралы                         |теу және бәсе.|              |
|         |                                    |кені қорғау   |              |
|         |                                    |жөніндегі     |              |
|         |                                    |агенттік      |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|
|2 наурыз |Қызмет көрсетулердің жекелеген түр. |Табиғи монопо.|Н.В.Радостовец|
|         |леріне мемлекеттік реттеу енгізу    |лияларды рет. |              |
|         |туралы                              |теу және бәсе.|              |
|         |                                    |кені қорғау жө|              |
|         |                                    |ніндегі агент.|              |
|         |                                    |тік           |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|
|16 наурыз|Республикалық және коммуналдық мен. |Қаржы         |Ж.Ж.Ертілесова|
|         |шік туралы                          |министрлігі   |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|
|16 наурыз|Жолаушылар мен жүктерді тасымалдауда|Көлік, комму. |С.М.Бүркітбаев|
|         |қауіпсіздікті қамтамасыз етудің жай-|кациялар және |              |
|         |күйі туралы                         |туризм        |              |
|         |                                    |министрлігі   |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|
|30 наурыз|Қазақстан Республикасы Үкіметінің   |Сыртқы істер  |Қ.К.Тоқаев    |
|         |және елдің шаруашылық жүргізуші     |министрлігі,  |Ж.Ж.Ертілесова|
|         |субъектілерінің шетел фирмалары мен |Қаржы         |Б.Ә.Мұхамед.  |
|         |компанияларына берешегі проблемасы  |министрлігі,  |жанов         |
|         |туралы                              |Әділет        |              |
|         |                                    |министрлігі   |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|
|30 наурыз|Мүгедектерге мемлекеттік қолдау     |Еңбек және    |Н.А.Коржова   |
|         |көрсетудің қосымша шаралары туралы  |халықты       |              |
|         |                                    |әлеуметтік    |              |
|         |                                    |қорғау        |              |
|         |                                    |министрлігі   |              |
|_________|____________________________________|______________|______________|