О создании комиссии по комплексному изучению социально-экономического положения Южно-Казахстанской области
Распоряжение Премьер-Министр Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 28-р
1. В целях проведения комплексного изучения социально-экономического
положения Южно-Казахстанской области образовать комиссию в следующем
составе:
Нефедов                 - советник Премьер-Министра
Петр Петрович             Республики Казахстан, председатель
Таджияков               - вице-Министр государственных доходов
Бисенгали Шамгалиевич     Республики Казахстан, заместитель
председателя
Члены комиссии:
Аканов                  - заместитель начальника Комитета
Айкан Аканович            здравоохранения Министерства
здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан
Аймаков                 - директор Агентства Республики
Бауржан Жанабекович       Казахстан по инвестициям
Айтбаев Елеусиз         - начальник отдела анализа и оперативной
Шагирбаевич               информации Агентства Республики
Казахстан по поддержке малого бизнеса
Ахметжанов              - главный специалист Департамента по
Канат                     стратегическому планированию и реформам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Бисакаев                - начальник управления госинспекции труда
Сериккали Гумарович       Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Бертисбаев              - заместитель Директора Департамента
Несипкул Бертисбаевич     электроэнергетики Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Дилимбетова             - консультант Отдела
Гульнар Аманкуловна       финансово-экономической экспертизы
Канцелярии Премьер-Министра
Жанабаев                - председатель территориального комитета
Бердыбек Шыныбаевич       государственного имущества и
приватизации Южно-Казахстанской области
Жумагулов               - главный инспектор Канцелярии
Муратхан Бияхметович      Премьер-Министра по Южно-Казахстанской
области
Ким                     - начальник управления среднего
Леонид Леонидович         образования Министерства
здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан
Мерсагатов              - главный специалист отдела планирования
Талгат Маслакович         регионов Агентства Республики Казахстан
по экономическому планированию
Мусатова                - ведущий специалист Бюджетного
Сауле Бахытжановна        департамента Министерства финансов
Республики Казахстан
Нурмадиева              - председатель комитета по регулированию
Насима Слямовна           естественных монополий и защите
конкуренции по Южно-Казахстанской
области
Нуртазин                - старший оперуполномоченный 9-го главка
Кабдеш Кобешевич          Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Оспанов                 - Директор Департамента промышленности
Хайрулла Алтынбекович     Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Русанов                 - начальник инспекции по геологии и
Андрей Ильич              охране недр Министерства экологии и
природных ресурсов Республики Казахстан
Хамзин                  - заместитель директора внутренней
Амангельды Шапиевич       администрации Министерства юстиции
Республики Казахстан

Оңтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік-экономикалық жағдайын кешенді зерделеу жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 12 наурыз N 28-ө
1. Оңтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік-экономикалық жағдайын
кешенді зерделеу мақсатында мына құрамда комиссия құрылсын:
Нефедов                 - Қазақстан Республикасы
Петр Петрович             Премьер-Министрінің кеңесшісі,
комиссияның төрағасы
Тәжияқов                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Бисенғали Шамғалиұлы      кіріс вице-министрі, комиссия
төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Ақанов                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Айқан Ақанұлы             сақтау, білім және спорт министрлігінің
Денсаулық сақтау комитеті
төрағасының орынбасары
Аймақов                 - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Жаңабекұлы       Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
директоры
Айтбаев                 - Қазақстан Республикасының Шағын
Елеусіз Шағырбайұлы       бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі
талдау және жедел ақпарат бөлімінің
бастығы
Ахметжанов              - Қазақстан Республикасы Ауыл
Қанат                     шаруашылығы министрлігінің
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі департаментінің
бас маманы
Бисақаев                - Қазақстан Республикасының Еңбек
Серікқали                 және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі еңбек мемлекеттік
инспекциясы басқармасының бастығы
Бертісбаев              - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Несіпқұл                  индустрия және сауда министрлігінің
Бертісбайұлы              Электр энергетикасы департаменті
директорының орынбасары
Ділімбетова             - Қазақстан Республикасы
Гүлнар Аманқұлқызы        Премьер-Министрі Кеңсесінің
Қаржы-экономикалық сараптама бөлімінің
консультанты
Жаңабаев                - Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша
Бердібек Шыныбайұлы       аумақтық мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы
Жұмағұлов               - Қазақстан Республикасы
Мұратхан Бияхметұлы       Премьер-Министрі Кеңсесінің Оңтүстік
Қазақстан облысы бойынша бас инспекторы
Ким                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Леонид Леонидович         сақтау, білім және спорт министрлігі
орта білім басқармасының бастығы
Мірсағатов              - Қазақстан Республикасының
Талғат Маслақұлы          Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігі аймақтарды жоспарлау
бөлімінің бас маманы
Мұсатова                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сәуле Бақытжанқызы        министрлігі Бюджет департаментінің
жетекші маманы
Нұрмадиева              - Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша
Нәсима Сләмқызы           табиғи монополияларды реттеу және
бәсекені қорғау жөніндегі комитеттің
төрағасы
Нұртазин                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қабден Көбешұлы           министрлігі 9-бас басқармасының аға
жедел уәкілетті маманы
Оспанов Хайролла        - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Алтынбекұлы               индустрия және сауда министрлігі
Өнеркәсіп департаментінің директоры
Русанов                 - Қазақстан Республикасының Экология
Андрей Ильич              және табиғи ресурстар министрлігі
геология және жер қойнауы жөніндегі
инспекциясының бастығы
Хамзин Амангелді        - Қазақстан Республикасы Әділет
Шәниұлы                   министрлігінің Ішкі әкімшілік
департаменті директорының
орынбасары

2. Для выполнения возложенных задач комиссия имеет право получать от местных и центральных исполнительных органов (в том числе от их территориальных подразделений) необходимую информацию, предложения и заключения по интересующим вопросам.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в срок до 15 марта
1999 года обеспечить выделение командировочных расходов членам
комиссии согласно предусмотренным лимитам соответствующим
министерствам и ведомствам.
4. Комиссии в срок до 31 марта 1999 года по итогам изучения
представить материалы на рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

2. Жүктелген міндеттерді орындау үшін комиссияның жергілікті және орталық атқарушы органдардан (оның ішінде олардың аумақтық бөлімшелерінен) қызығушылық туғызған мәселелер бойынша қажетті ақпаратты, ұсыныстар мен қорытындыларды алуға құқығы бар.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1999 жылдың 15
наурызына дейін тиісті министрліктер мен ведомстволарға көзделген
лимиттерге сәйкес комиссия мүшелеріне іссапар шығыстарының бөлінуін
қамтамасыз етсін.
4. Комиссия 1999 жылдың 31 наурызына дейінгі мерзімде зерделеудің
қорытындылары бойынша материалдарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің
қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.