О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 1998 года № 68
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 апреля 1999 года № 54-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15
апреля 1998 года № 68 следующее изменение:
в пункте 1:
ввести в состав межведомственной комиссии по Семипалатинскому
региону Джарбусынову Мадину Бенешевну - вице-Министра иностранных дел
Республики Казахстан, председателем;
вывести из указанного состава Идрисова Ерлана Абильфаизовича.
Премьер-Министр
(Специалист: Кушенова Д.)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 15 сәуірдегі N 68 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 28 сәуір N 54-ө
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі орынбасарларының арасында қызметтік міндеттерді қайта бөлуге байланысты:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 15 сәуірдегі N 68 өкімінің 1-тармағына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер вице-министрі Мәдина Бинешқызы Жарбосынова - Семей аймағы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына төраға болып енгізілсін;
Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов аталған құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр