Некоторые вопросы сотрудничества с зарубежными странами
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июля 1999 года № 91-р
Обязать председателей казахстанской части межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами, включая СНГ, вносить в установленном порядке:
предложения к перечню вопросов, рассматриваемых на заседаниях
Правительства Республики Казахстан, для обсуждения и подписания в ходе
планируемых двусторонних встреч и заседаний;
проекты постановлений Правительства Республики Казахстан по
утверждению Планов мероприятий по реализации соглашений и договоренностей,
достигнутых в ходе очередных заседаний комиссий.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)

Шет елдермен ынтымақтастықтың кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 5 шілде N 91-ө
ТМД-ны қоса алғанда, шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссияның қазақстандық бөлігінің төрағаларына белгіленген тәртіппен:
- Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын
жоспарланған екіжақты кездесулер мен мәжілістердің барысында
талқылауға және қол қоюға арналған мәселелердің тізбесіне ұсыныс;
- Комиссияның кезекті отырысы барысында қол жеткізілген
келісімдер мен уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі іс-шаралардң
жоспарларын бекіту жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулысының жобасын енгізу міндеттелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.