Об изменениях в составе Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 393. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
1. Назначить членами Совета Безопасности Республики Казахстан:
Абдыкаримова Оралбая - Председателя Сената Парламента
Абдыкаримовича Республики Казахстан
(по согласованию)
Туякбая Жармахана - Председателя Мажилиса Парламента
Айтбайулы Республики Казахстан
(по согласованию)
. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 15 мамыр N 393. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің мүшелері болып:
Әбдікәрімов Оралбай - Қазақстан Республикасы
Әбдікәрімұлы Парламенті Сенатының Төрағасы
(келісім бойынша)
Тұяқбай Жармахан - Қазақстан Республикасы
Айтбайұлы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы
(келісім бойынша)
тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.