О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 355
Указ Президента Республики Казахстан от 24 августа 2000 года N 438. Утратил силу - Указом Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года N 589 ~U010589
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 1 апреля
1999 года
Z990357_
"О бюджетной системе" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000
года N 355
U000355_
"Об образовании Бюджетной комиссии по формированию
проекта республиканского бюджета на 2001 год" следующие изменения:
ввести в состав Бюджетной комиссии по формированию проекта
республиканского бюджета на 2001 год, образованной названным Указом:
Ертлесову Жаннат Джургалиевну     - заместителя Руководителя
Администрации Президента
Республики Казахстан;
Джаксыбекова
Адильбека Рыскельдиновича         - акима города Астаны.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 355 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 24 тамыз N 438. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2001.04.25. N 589 жарлығымен. ~U010589
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы
1 сәуірдегі
Z990357_
Заңының 14-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "2001 жылға арналған
республикалық бюджеттің жобасын түзу жөніндегі бюджеттік комиссия құру
туралы" 2000 жылғы 10 наурыздағы N 355
U000355_
Жарлығына мынадай
өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған 2001 жылға арналған республикалық
бюджеттің жобасын түзу жөніндегі бюджеттік комиссияның құрамына:
Ертілесова               - Қазақстан Республикасы
Жаннат Жүрғалиқызы         Президентінің Әкімшілігі
Басшысының орынбасары;
Жақсыбеков               - Астана қаласының әкімі
Әділбек Рыскелдіұлы
енгізілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.