О назначении Шукпутова А.М. Министром природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года N 527
Назначить Шукпутова Андарь Маулешевича Министром природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)

А.М.Шоқпытовты Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 22 желтоқсан N 527
Андар Мәулешұлы Шоқпытов Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман: Қасымбеков Б.А.