Об изменении границ города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 579
В соответствии с представлением Правительства Республики Казахстан, подготовленным согласно статье 9 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, и учитывая мнения представительных и исполнительных органов города Алматы и Алматинской области, постановляю:
1. Изменить границы города Алматы, включив в городскую черту часть
земель Карасайского района Алматинской области (согласно приложению) общей
площадью 158,4 гектара.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 2 апреля 2001 г. N 579
Экспликация
части земель Алматинской области, передаваемой
в административные границы города Алматы
___________________________________________________________________________
N !Наименование !Всего!                 в том числе
п/п!  района     !(га) !__________________________________________________
!             !     !пашня ! в том   !многолетние!пастбища!итого
!             !     !      ! числе   !насаждения !        !сельско-
!             !     !      !орошаемая!           !        !хозяйственных
!             !     !      !         !           !        !угодий
___________________________________________________________________________
1 !     2       !  3  !   4  !    5    !     6     !    7   !     8
___________________________________________________________________________
1   Карасайский  158,4   71,5   37,8       51,1        6,3     128,9
___________________________________________________________________________
продолжение таблицы:
____________________________
лесополосы  !  прочие       !
____________________________!
9      !     10        !
____________________________!
5,0     !    24,5       !
____________________________!
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)

Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 2 сәуір N 579
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес дайындалған Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұсынысына орай және Алматы қаласы мен Алматы облысының өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, қаулы етемін:
1. Қаланың шегіне Алматы облысының Қарасай ауданы жерлерінің (қосымшаға сәйкес) жалпы аумағы 158,4 гектар бір бөлігі қосыла отырып, Алматы қаласының шекарасы өзгертілсін.
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы 2 сәуірдегі
N 579 Жарлығына
қосымша
Алматы қаласының әкімшілік шекарасына
енгізілетін Алматы облысының жерлері бір бөлігінің
ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
____________________________________________________________________
N |Ауданның|Барлығы|                   оның ішінде
р/с| атауы  |  (га) |_______________________________________________
|        |       |егіс.| оның | көп  | жайы.|бүкіл |орманды|өзге
|        |       | тік |ішінде|жылдық|лымдар|ауыл  |белдеу.|жер.
|        |       |     |суар. |екпе. |      |шаруа.|  лер  |лер
|        |       |     | малы | лер  |      |шылығы|       |
|        |       |     |      |      |      |алқап.|       |
|        |       |     |      |      |      | тары |       |
___|________|_______|_____|______|______|______|______|_______|_____
1 |    2   |   3   |  4  |   5  |   6  |   7  |   8  |   9   | 10
___|________|_______|_____|______|______|______|______|_______|_____
|        |       |     |      |      |      |      |       |
1 |Қарасай | 158,4 | 71,5| 37,8 | 51,1 |  6,3 |128,9 |  5,0  | 24,5
___|________|_______|_____|______|______|______|______|_______|_____