О выборах акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков
Указ Президента Республики Казахстан от 23 июня 2001 года N 633. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В соответствии с пунктом 4 статьи 87  K951000_  Конституции Республики Казахстан и статьей 36 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  Z010148_  "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" постановляю:
1.  (Пункт 1 утратил силу - Указом Президента РК от 6 декабря 2004 г.  N 1484  )
2. Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан:
в IV квартале 2001 года назначить, организовать и провести выборы акимов в отдельных административно-территориальных единицах в порядке эксперимента;
единую дату проведения выборов и перечень административно- территориальных единиц, в которых будут проведены выборы, согласовать с акимами областей.
3. Правительству Республики Казахстан, акимам областей принять необходимые меры по организационному, материально-техническому и финансовому обеспечению выборов акимов в порядке эксперимента.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Ауылдық (селолық) округтердiң, ауылдар (селолар), кенттер әкiмдерiн сайлау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 23 маусым N 633. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Конституциясы  87-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының  36-тармағына сәйкес қаулы етемін:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2004.12.06. N  1484 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы:
2001 жылдың IV тоқсанында жекелеген әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктерде тәжiрибе ретiнде әкiмдер сайлауын тағайындасын, ұйымдастырсын және өткiзсiн;
сайлау өткiзiлетiн бiрыңғай күндi және сайлау өтетiн әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктердiң тiзбесiн облыстардың әкiмдерiмен келiссiн.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi, облыстардың әкiмдерi тәжiрибе ретiнде әкiмдер сайлауын ұйымдық, материалдық-техникалық және қаржылай қамтамасыз ету жөнiнде қажеттi шаралар қолдансын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті