Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 9 шілде N 653
Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексінің 198-бабын іске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар
туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29
U990029_
Жарлығына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген Жарлыққа 2-қосымшада:
"Бас прокуратура" деген жолдағы "230" деген цифр "260" деген цифрмен
ауыстырылсын;
"Прокуратура органдары" деген жолдағы "4603" деген цифр "4573"
цифрмен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
Указ Президента Республики Казахстан от 9 июля 2001 года N 653
В целях реализации статьи 198
Z970206_
Уголовно-процессуального
кодекса Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999
года N 29
U990029_
"О мерах по дальнейшей оптимизации системы
государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
1999 г., N 1, ст. 2) следующие изменения:
в приложении 2 к вышеназванному Указу:
в строке "Генеральная прокуратура" цифру "230" заменить цифрой "260";
в строке "Органы Прокуратуры" цифру "4603" заменить цифрой "4573".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)