О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 11 января 1995 года N 2019
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2001 года N 720
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 11 июля 2001 года N 654   "О мерах по организации единой системы государственного регулирования финансового рынка" постановляю:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие изменения:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2000 г., N 54, ст. 593; 2001 г., N 1-2, ст. 2, N 4-5, ст. 43):
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
строку
"Национальная комиссия
Республики Казахстан
по ценным бумагам                                                87"
исключить;
2) (утратил силу Указом Президента РК от 12 октября 2006 года № 201).
3) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
4) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 371 "Об утверждении Перечня должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 18, ст. 186):
в Перечне должностных лиц государственных органов, наделенных полномочиями по отнесению сведений к государственным секретам Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
слова ", Председатель Национальной комиссии по ценным бумагам" исключить;
5) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
6) (исключен) <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указами Президента РК от 17 января 2004 г. N 1284 (вступает в силу с 1 января 2004 г.); от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 1995 года N 2019 "Вопросы Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст. 25, N 28, ст. 330).
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 11 қаңтардағы N 2019 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 13 қараша N 720
"Қаржы нарығын мемлекеттiк реттеудiң бiрыңғай жүйесiн ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 11 шiлдедегi N 654 Жарлығына сәйкес келтiру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2000 ж., N 54, 593-құжат; 2001 ж., N 1-2, 2-құжат; N 4-5, 43-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықтың 1-қосымшасында:
"Қазақстан Республикасының
Бағалы қағаздар жөнiндегi
Ұлттық комиссиясы                                    87"
деген жолдар алып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.10.12. N  201 жарлығымен.
3) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) "Мемлекеттiк органдардың мәлiметтердi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк құпияларына жатқызу жөнiндегi өкiлеттiктер берiлген лауазымды тұлғаларының тiзбесiн бекiту туралы" 2000 жылғы 13 сәуiрдегi N 371 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2000 ж., N 18, 186-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Мемлекеттiк органдардың мәлiметтердi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк құпияларына жатқызу жөнiндегi өкiлеттiктер берiлген лауазымды тұлғаларының тiзбесiнде:
", Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссияның төрағасы" деген сөздер алып тасталсын;
5) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) күші жойылды - ҚР Президентінің 2004.01.17. N 1284 жарлығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің  2004.01.17. N 1284; 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық  комиссиясының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 11 қаңтардағы N 2019 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 3, 25-құжат; N 28, 330-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті