О назначении Токаева К.К. Государственным секретарем Республики Казахстан - Министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 775
Назначить Токаева Касымжомарта Кемелевича Государственным секретарем
Республики Казахстан - Министром иностранных дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қ.К.Тоқаевты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 775
Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті