О назначении Кима Г.В. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 784
Назначить Кима Георгия Владимировича Министром юстиции Республики
Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Г.В.Кимді Қазақстан Республикасының Әділет министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 784
Георгий Владимирович Ким Қазақстан Республикасының Әділет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті