О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2002 года № 800. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 56, ст. 620) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны:
Масимова - Заместителя Премьер-Министра
Карима Кажимкановича Республики Казахстан председателем,
Келимбетова - первого вице-министра финансов
Кайрата Нематовича Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Ахметова Даниала Кенжетаевича и Есенбаева Мажита Тулеубековича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 6 ақпандағы N 800 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияны құру туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 530 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 620-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына:
Мәсімов - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы Премьер-Министрінің орынбасары,
төраға;
Келімбетов - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы Қаржы бірінші вице-министрі
енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Даниал Кенжетайұлы Ахметов пен Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев