О назначении Даукеева С.Ж. Президентом Национальной академии наук Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года № 849.
Назначить Даукеева Серикбека Жусупбековича Президентом Национальной
академии наук Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

С.Ж.Дәукеевті Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының президенті етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 15 сәуір N 849
Серікбек Жүсіпбекұлы Дәукеев Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының президенті болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман:
Қасымбеков Б.А.