О назначении Какимжанова З.Х. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 933
Назначить Какимжанова Зейнуллу Халидолловича Министром финансов
Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Склярова И.В.)

З.Х.Кәкімжановты Қазақстан Республикасының Қаржы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 28 тамыз N 933.
Зейнолла Халидоллаұлы Кәкімжанов Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.