О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 422
Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года № 1021. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 августа 2014 года № 894
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.08.2014 № 894.
В целях дальнейшего совершенствования системы приватизации объектов здравоохранения государственной собственности постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 422 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 29, ст. 354) следующее изменение:
в приложении к названному Указу:
в пункте 7 слова "монополистами на данной территории" заменить словами "единственными государственными медицинскими организациями на обслуживаемой территории области, города, района".
2. Правительству Республики Казахстан привести ранее принятые акты в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 28 шілдедегі N 422 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 10 ақпандағы N 1021 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 12 тамыздағы № 894 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.08.2014 № 894 Жарлығымен.
Мемлекеттік меншіктегі денсаулық сақтау объектілерін жекешелендіру жүйесін одан әрі жетілдіру мақсатында қаулы етемін:
1. "Жекешелендіруге жатпайтын мемлекеттік меншіктегі объектілердің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 28 шілдедегі N 422 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 29, 354-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлыққа қосымшада:
7-тармақта "осы аумақтағы монополист" деген сөздер "облыстың, қаланың, ауданның қызмет көрсетілетін аумағындағы бірден-бір мемлекеттік медициналық ұйым" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі бұрын қабылданған актілерді осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті