О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 1073
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 21 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2001 г., N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445) следующие изменения:
в приложении 3 к вышеназванному Указу:
в строке "Администраторы в областях, г. Астане, г. Алматы" цифры "1745" заменить цифрами "2045";
в строке "Районные и приравненные к ним суды" цифры "6097" и "1551" заменить цифрами "6697" и "1851" соответственно.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 1073 жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 21-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2001 ж., N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 3-қосымшада:
"Облыстардағы, Астана қаласындағы, Алматы қаласындағы әкімшілер" деген жолдағы "1745" деген сан "2045" деген санмен алмастырылсын;
"Аудандық және оларға теңестірілген соттар" деген жолдағы "6097" және "1551" деген сандар тиісінше "6697" және "1851" деген сандармен алмастырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті