О назначении Ахметова Д.К. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1108
Назначить Ахметова Даниала Кенжетаевича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Д.К.Ахметовті Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1108 Жарлығы
Даниал Кенжетайұлы Ахметов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті