О назначении Сулейменова К.Ш. Министром внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2003 года N 1119
Назначить Сулейменова Каирбека Шошановича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Қ.Ш.Сүлейменовті Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 маусымдағы N 1119 Жарлығы
Қайырбек Шошанұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті