О назначении Самаковой А.Б. Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2003 года N 1121
Назначить Самакову Айткуль Байгазиевну Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

А.Б.Самақованы Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 маусымдағы N 1121 Жарлығы
Айткүл Байғазықызы Самақова Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті