О назначении Тлеубердина А.А. Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1128
Назначить Тлеубердина Алтая Аблаевича Руководителем
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

А.А.Тілеубердинді Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің басшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1128 Жарлығы
Алтай Абылайұлы Тілеубердин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті