О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 648
Указ Президента Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 1201
Учитывая значительный вклад в формирование, развитие и профессиональное становление личности на основе национальных и общечеловеческих ценностей, достижений науки и техники, и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года N 648 "О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 27, ст. 331) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) Казахскому национальному педагогическому университету имени Абая".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі N 648 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 1201
Ұлттық және жалпы адами құндылықтардың ғылым мен техника жетістіктерінің негізінде жеке адамның қалыптасуына, дамуы мен кәсіби жетілуіне елеулі үлесін ескере отырып және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" 2001 жылғы 5 шілдедегі N 648 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 27, 331-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетіне".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті