О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции"
Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2003 года N 1210
В соответствии со статьей 17-1  Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 1141 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 250) следующее изменение:
структуру Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции, утвержденную вышеназванным Указом, изложить в следующей редакции:
"Структура
Агентства Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции
Руководство
Департамент по регулированию и контролю в сфере электро- и теплоэнергетики
Департамент по регулированию и контролю в сфере телекоммуникаций и аэронавигации
Департамент по регулированию и контролю в сфере железнодорожного транспорта и портов
Департамент по регулированию и контролю в сфере трубопроводных и водоканализационных систем
Департамент защиты и координации развития конкуренции
Юридический департамент
Департамент административной и территориальной работы
Отдел анализа и планирования".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 21 қазандағы N 1210 жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 17-1-бабына  сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 1141 Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 27, 250-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің құрылымы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің
Құрылымы
Басшылық
Электр және жылу энергиясы саласындағы реттеу мен бақылау жөніндегі департамент
Телекоммуникациялар және аэронавигация саласындағы реттеу мен бақылау жөніндегі департамент
Темір жол көлігі мен порттар саласындағы реттеу мен бақылау жөніндегі департамент
Құбырлар мен су канализациялары жүйесі саласындағы реттеу мен бақылау жөніндегі департамент
Бәсекелестікті дамытуды қорғау және үйлестіру департаменті
Заң департаменті
Әкімшілік және аумақтық жұмыстар департаменті
Талдау және жоспарлау бөлімі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Астана, 2003 жылғы 21 қазан
N 1210