О назначении Тасмагамбетова И.Н. руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 1298
Назначить Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности государственного секретаря Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

И.Н.Тасмағамбетовті Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 1298 Жарлығы
Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті