О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года N 3928
Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 1301. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
и "Собрании актов Президента
и Правительства"
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года N 3928 "О защите прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 12, ст. 90) следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 сәуірдегі N 3928 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 1301 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Республикалық баспасөзде және
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсіпкерлік қызмет еркіндігіне құқығын қорғау туралы" 1998 жылғы 27 сәуірдегі N 3928 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 12, 90-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті