О назначении Есимова А.С. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 1364
Назначить Есимова Ахметжана Смагуловича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан

А.С.Есімовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 1364 Жарлығы
Ахметжан Смағұлұлы Есімов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті