О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1428
Указ Президента Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1506
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1428 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 31, ст. 419) следующее изменение:
в Положении о Республиканской гвардии Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
в пункте 8 цифру "93" заменить цифрой "27".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1428 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1506 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1428  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 31, 419-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы Ережеде:
8-тармақтағы "93" деген цифрлар "27" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті