О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2923
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2005 года N 1515
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2923 "О порядке решения вопросов, связанных с написанием фамилий и отчеств лиц казахской национальности" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 14, ст. 107) следующее изменение:
в пункте 2 слова "внутренних дел" заменить словом "юстиции".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 2 сәуірдегі N 2923 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 29 қаңтардағы N 1515 Жарлығы
"Актілер жинағында"
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Ұлты қазақ азаматтардың тегі мен әкесінің атын жазуға байланысты мәселелерді шешу тәртібі туралы" 1996 жылғы 2 сәуірдегі N 2923  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 14, 107-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "ішкі істер" деген сөздер "әділет" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті