О реорганизации Генерального консульства Республики Казахстан в городе Амстердаме (Королевство Нидерландов)
Указ Президента Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 1520
В целях активизации двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Королевством Нидерландов ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Генеральное консульство Республики Казахстан в городе Амстердаме (Королевство Нидерландов) путем преобразования в Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов с переносом местонахождения из города Амстердама в город Гаагу.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Амстердам қаласындағы (Нидерланд Корольдігі) Бас консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 18 ақпандағы N 1520 Жарлығы
Қазақстан Республикасы мен Нидерланд Корольдігі арасындағы екі жақты ынтымақтастықты жандандыру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Амстердам қаласындағы (Нидерланд Корольдігі) Бас консулдығы орналасқан жерін Амстердам қаласынан Гаага қаласына көшіре отырып, Қазақстан Республикасының Нидерланд Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясы етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті