О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 1996 года N 2975 и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 1573
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. ( Утратил силу Указом Президента РК от 5 июля 2006 года N   140 (вводится в действие со дня подписания).
2. Признать утратившими силу:
Указ  Президента Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 4153 "О Государственной программе "Здоровье народа" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 42-43, ст. 381; 2003 г., N 1, ст. 1);
распоряжение  Президента Республики Казахстан от 18 ноября 1996 года N 3223 "О мерах по организации и проведению национальной лотереи в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 45, ст. 430).
3. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом, а также принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 мамырдағы N 2975 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 16 мамырдағы N 1573 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.07.05. N  140 жарлығымен.
2. Мына актiлердiң күшi жойылды деп танылсын:
"Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қарашадағы N 4153  Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1998 ж., N 42-43, 381-құжат; 2003 ж., N 1, 1-құжат);
"Қазақстан Республикасында ұлттық лотерея ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 қарашадағы N 3223  өкiмi (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1996 ж., N 45, 430-құжат).
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi өз актілерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн, сондай-ақ осы Жарлықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті