О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461
Указ Президента Республики Казахстан от 20 мая 2005 года N 1576. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В соответствии со статьей 20 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 527) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденный вышеназванным Указом, Мынбаева Сауата Мухаметбаевича - заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан, заместителем председателя;
строки:
"Имантаев Ермек Жетписбаевич     - государственный инспектор
Государственной инспекции управления
организационно-контрольной работы
и кадровой политики Администрации
Президента Республики Казахстан",
"Орынбаев Ербол Турмаханович     - заместитель руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан -
начальник управления экономической
политики",
"Храпунов Виктор Вячеславович    - аким города Алматы"
изложить в следующей редакции:
"Имантаев Ермек Жетписбаевич     - государственный инспектор отдела
государственного контроля и
организационной работы Администрации
Президента Республики Казахстан",
"Орынбаев Ербол Турмаханович     - заведующий отделом социально-
экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан",
"Храпунов Виктор Вячеславович    - аким Восточно-Казахстанской области";
вывести из состава указанной Комиссии Джаксыбекова А.Р.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 20 мамырдағы N 1576 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 20-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылуын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы" 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 527-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылуын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі, төрағаның орынбасары енгізілсін;
мына жолдар:
"Имантаев             - Қазақстан Республикасы Президенті
Ермек Жетпісбайұлы      Әкімшілігінің Ұйымдастыру-бақылау
жұмысы және кадр саясаты басқармасы
Мемлекеттік инспекциясының
мемлекеттік инспекторы"
"Орынбаев             - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ербол Тұрмаханұлы       Әкімшілігі Басшысының орынбасары -
Экономикалық саясат басқармасының
бастығы"
"Храпунов             - Алматы қаласының әкімі"
Виктор Вячеславович
мынадай редакцияда жазылсын:
"Имантаев             - Қазақстан Республикасы Президенті
Ермек Жетпісбайұлы      Әкімшілігінің Мемлекеттік бақылау
және ұйымдастыру жұмысы бөлімінің
мемлекеттік инспекторы"
"Орынбаев             - Қазақстан Республикасы Президенті
Ербол Тұрмаханұлы       Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
талдау бөлімінің меңгерушісі"
"Храпунов             - Шығыс Қазақстан облысының әкімі";
Виктор Вячеславович
көрсетілген Комиссияның құрамынан Ә.Р.Жақсыбеков шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті