О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1992 года N 920
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2005 года N 1592
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1992 года N 920 "О создании Государственной телерадиовещательной компании "Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 34, ст. 509).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 18 қыркүйектегі N 920 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 16 маусымдағы N 1592 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан" мемлекеттік телерадио хабарларын тарату компаниясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 18 қыркүйектегі N 920 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 34, 509-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті