О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1484
Указ Президента Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 1613. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 86
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 19.05.2011 № 86.
В соответствии с пунктом 4  статьи 87  Конституции Республики Казахстан и  статьей 36  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1484 "О проведении выборов акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 48, ст. 595) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) назначить, организовать и поэтапно провести выборы акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков Республики Казахстан после введения в действие законов по вопросам дальнейшей децентрализации государственного управления и введения местного самоуправления;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1484 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 8 шілдедегі N 1613 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 86 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.05.19  № 86Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының  87-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының  36-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының ауылдық (селолық) округтері, ауылдары (селолары), кенттері әкімдерінің сайлауын өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1484  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 595-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік басқаруды ода әрі орталықсыздандыру мәселелері жөніндегі заңдарды қолданысқа енгізгеннен және жергілікті өзін-өзі басқаруды енгізгеннен кейін Қазақстан Республикасының ауылдық (селолық) округтері, ауылдары (селолары), кенттері әкімдерінің сайлауын белгілесін, ұйымдастырсын және кезең-кезеңімен өткізсін;".
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті