О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 1513
Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2005 года N 1656. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
В целях усиления вклада космических технологий и техники в решение задач социально-экономического развития и безопасности страны  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 1513 "О развитии космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 1, ст. 1) следующие изменения и дополнения:
в Государственной программе "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы", утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе 1 "Паспорт Программы":
в подразделе "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
цифры "44364,3", "44064,3", "2679,9", "1732,6" заменить соответственно цифрами "62768,72", "62468,72", "2179,9", "2232,6";
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"финансовые затраты, связанные с созданием авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим" на базе самолета "МиГ-31Д", составляют 18404,422 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 500 млн. тенге, 2006 году - 1000,0 млн. тенге, 2007 году - 16904,422 млн. тенге;";
абзац пятый подпункта 2) подраздела "Ожидаемые результаты" изложить в следующей редакции:
"создания авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим" на базе самолета "МиГ-31Д";";
раздел 2 "Введение" дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"АРКК - авиационный ракетно-космический комплекс;";
абзац пятый пункта 5.1.2. подраздела 5.1. раздела 5 "Основные направления и механизм реализации Программы" изложить в следующей редакции:
"создания авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим" на базе самолета "МиГ-31Д".";
в разделе 6 "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в таблице:
в строке, порядковый номер 2, в графе "Средства республиканского бюджета (млн. тенге)" цифры "30670,6" заменить цифрами "49075,02";
в строке "Итого" в графе "Средства республиканского бюджета (млн. тенге)" цифры "44064,3" заменить цифрами "62468,72";
в тексте:
абзацы первый, второй и пятый изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 қазандағы N 1656 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
Елдің әлеуметтiк-экономикалық дамуы мен қауiпсiздiгi мiндеттерiн шешуге ғарыш технологиялары мен техникасының қосатын үлесiн күшейту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1513 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 1, 1-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітiлген "2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметiн дамыту" мемлекеттiк бағдарламасында:
1 "Бағдарламаның паспорты" деген бөлімде:
"Қажеттi ресурстар және қаржыландыру көздері" деген кiшi бөлiмде:
"44364,3", "44064,3", "2679,9", "1732,6" деген цифрлар тиісінше "62768,72", "62468,72", "2179,9", "2232,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы бесiншi абзацпен толықтырылсын:
"МиГ-31Д" ұшағының базасында "Есіл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенін құруға байланысты қаржы шығындары 18404,422 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде 2005 жылы - 500 млн. теңге, 2006 жылы - 1000,0 млн. теңге, 2007 жылы - 16904,422 млн. теңге;";
"Күтiлетiн нәтижелер" деген кішi бөлімнiң 2) тармақшасының бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"МиГ-31Д" ұшағының базасында "Есіл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенін құру;";
2 "Кiрiспе" деген бөлiм мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"АЗҒК - авиациялық зымыран-ғарыш кешенi;";
5 "Бағдарламаның негiзгi бағыттары мен iске асыру тетiгi" деген бөлімнiң 5.1-кiшi бөлімі 5.1.2-тармағының бесiнші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"МиГ-31Д" ұшағының базасында "Есiл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенін құру жолымен жүзеге асырылады.";
"Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген 6-бөлiмде:
кестеде:
реттiк нөмiрi 2-жолда "Республикалық бюджет қаражаты (млн. теңге)" деген бағандағы "30670,6" деген цифрлар "49075,02" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "Республикалық бюджет қаражаты (млн. теңге)" деген бағандағы "44064,3" деген цифрлар "62468,72" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мәтінде:
бiрiншi, екiншi және бесiншi абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:

"Финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 62768,72 млн. тенге.
Республиканский бюджет всего 62468,72 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 14861,2 млн. тенге.";
"Финансовые затраты из республиканского бюджета на обеспечение научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ составляют 5582,1 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 2179,9 млн. тенге, 2006 году - 2232,6 млн. тенге, 2007 году - 1169,6 млн. тенге. На указанные виды работ планируется привлечение инвестиций в размере 300 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 150 млн. тенге, 2006 году - 150 млн. тенге.";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"Финансовые затраты, связанные с созданием авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим" на базе самолета "МиГ-31Д", составляют 18404,422 млн. тенге, в том числе в 2005 году - 500 млн. тенге, 2006 году - 1000,0 млн. тенге, 2007 году - 16904,422 млн. тенге.";
раздел 7 "Ожидаемые результаты от реализации Программы" дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"создан авиационный ракетно-космический комплекс "Ишим" на базе самолета "МиГ-31Д".".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Бағдарламаны iске асыруға байланысты қаржы шығындары барлығы 62768,72 млн. теңгені құрайды.
Республикалық бюджет барлығы 62468,72 млн. теңге, оның ішiнде 2005 жылы - 14861,2 млн. теңге.";
"Республикалық бюджеттен ғылыми-зерттеу және тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстарды қамтамасыз етуге арналған қаржы шығындары 5582,1 млн. теңгені құрайды, оның iшiнде 2005 жылы - 2179,9 млн. теңге, 2006 жылы - 2232,6 млн. теңге, 2007 жылы - 1169,6 млн. теңге. Көрсетiлген жұмыс түрлерiне 300 млн. теңге мөлшерiнде инвестиция тарту жоспарланып отыр, оның iшiнде 2005 жылы - 150 млн. теңге, 2006 жылы - 150 млн. теңге.";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"МиГ-31Д" ұшағының базасында "Есiл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенін құруға байланысты қаржы шығындары 18404,422 млн. теңгенi құрайды, оның ішінде 2005 жылы - 500 млн. теңге, 2006 жылы - 1000,0 млн. теңге, 2007 жылы - 16904,422 млн. теңге.";
7 "Бағдарламаны iске асырудан күтілетін нәтижелер" деген бөлім мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"МиГ-31Д" ұшағының базасында "Есіл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенi құрылады;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті