О присуждении Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 октября 2005 года N 1662
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2001 года "О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За особый вклад в укрепление мира и дружбы, взаимного доверия между народами и активную деятельность, направленную на развитие отношений между Казахстаном и Россией, присудить Государственную премию мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан 2005 года Президенту Республики Татарстан (Российская Федерация) Минтимеру Шариповичу Шаймиеву.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 22 қазандағы N 1662 Жарлығы
"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 шілдедегі  Заңына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Бейбітшілік пен достықты, халықтар арасындағы өзара сенімді нығайтуға сіңірген айрықша еңбегі және Қазақстан мен Ресей арасындағы қарым-қатынасты дамытуға бағытталған белсенді қызметі үшін Татарстан Республикасының (Ресей Федерациясы) Президенті Минтимер Шарипович Шаймиевке Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің 2005 жылғы Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы берілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті