О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1268
Указ Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2005 года N 1665
Подлежит опубликованию в "Собрании
актов Президента и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу  Указ  Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1268 "О Государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49, ст. 559).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1268 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 1 қарашадағы N 1665 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамытудың және қолдаудың 2004-2006 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1268  Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 49, 559-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президентінің