О назначении Кулмаханова Ш. Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 16
Назначить Кулмаханова Шалбая Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Ш.Құлмахановты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 16 Жарлығы
Шалбай Құлмаханов Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті