О назначении Калмурзаева С.С. Председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2006 года N 29
Назначить Калмурзаева Сарыбая Султановича Председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции).
Президент
Республики Казахстан

С.С.Қалмырзаевты Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 23 қаңтардағы N 29 Жарлығы
Сарыбай Сұлтанұлы Қалмырзаев Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті