О назначении Искакова Н.А. Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2006 года N 83
Назначить Искакова Нурлана Абдильдаевича Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Н.Ә.Ысқақовты Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 3 сәуірдегі N 83 Жарлығы
Нұрлан Әбділдаұлы Ысқақов Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті