О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 1167
Указ Президента Республики Казахстан от 31 августа 2006 года N 170
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
В целях совершенствования деятельности Управления делами Президента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 1167 "О структуре Управления делами Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 33, ст. 323; 2004 г., N 12, ст. 150) следующее изменение:
структуру Управления делами Президента Республики Казахстан, утвержденную названным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 31 августа 2006 года N 170
УТВЕРЖДЕНА
Указом Президента
Республики Казахстан
от 18 августа 2003 года N 1167
СТРУКТУРА
Управления делами Президента Республики Казахстан
Руководство
Отдел внутреннего контроля
Отдел официальных мероприятий и внешних связей
Отдел по управлению подведомственными организациями
Отдел планирования и финансирования бюджетных программ
Отдел капитального строительства и технического надзора
Юридический отдел
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел организационной и кадровой работы

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1167 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 31 тамыздағы N 170 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының қызметiн жетiлдiру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1167  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 33, 323-құжат; 2004 ж., N 12, 150-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының құрылымы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2006 жылғы 31 тамыздағы
N 170 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 18 тамыздағы
N 1167 Жарлығымен
БЕКIТIЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Iшкi бақылау бөлiмi
Ресми iс-шаралар және сыртқы байланыстар бөлiмi
Ведомстволық қарасты ұйымдарды басқару бөлiмi
Бюджеттiк бағдарламаларды жоспарлау және қаржыландыру бөлiмi
Күрделi құрылыс және техникалық қадағалау бөлiмi
Заң бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп және есептілік бөлiмi
Ұйымдастыру және кадр жұмысы бөлiмi