О Жылкышиеве Б.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 181
Освободить Жылкышиева Болата Абжапарулы от должности акима Южно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан

Б.Ә.Жылқышиев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 181 Жарлығы
Болат Әбжапарұлы Жылқышиев Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті