О внесении изменения и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 2006 года N 206.
Подлежит опубликованию
в "Собрании актов Президента
и Правительства РК"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменение и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 317 "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил порядка наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 559; 2002 г., N 18, ст. 196; N 32, ст. 339; 2003 г., N 20, ст. 201; 2004 г., N 19, ст. 234; N 21, ст. 265; N 33, ст. 439; 2005 г., N 27, ст. 329; N 30, ст. 380):
в Реестре должностей политических государственных служащих, утвержденном названным Указом, в строке "Руководители аппаратов Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Верховного Суда Республики Казахстан, их заместители и руководитель аппарата Конституционного Совета Республики Казахстан" слова "руководитель аппарата Конституционного Совета Республики Казахстан" заменить словами "руководители аппаратов Конституционного Совета, Управления делами Президента Республики Казахстан";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 20, ст. 218; 2002 г., N 6, ст. 40; 2003 г., N 33, ст. 323; 2004 г., N 12, ст. 150; N 30, ст. 399):
в Положении об Управлении Делами Президента Республики Казахстан, утвержденном названным Указом, в подпункте 2) пункта 13 после слова "должности" дополнить словами "руководителя аппарата,".
3) утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 қазандағы N 206 Жарлығы.
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) "Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының тізілімі мен мемлекеттік саяси қызметшілерге тәртіптік жаза қолдану тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 58, 559-құжат; 2002 ж., N 18, 196-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 20, 201-құжат; 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 21, 265-құжат; N 33, 439-құжат; 2005 ж., N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат):
аталған Жарлықпен бекітілген Саяси мемлекеттік қызметшілер лауазымдарының тізіліміндегі "Қазақстан Республикасының Парламенті Сенаты және Мәжілісі, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты аппараттарының басшылары, олардың орынбасарлары және Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесі аппаратының басшысы" деген жолдағы "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесі аппаратының басшысы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің және Президентінің Іс басқармасы аппараттарының басшылары" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегі N 378 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 20, 218-құжат; 2002 ж., N 6, 40-құжат; 2003 ж., N 33, 323-құжат; 2004 ж., N 12, 150-құжат; N 30, 399-құжат):
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы туралы ереженің 13-тармағының 2) тармақшасында "Іс басқармасының" деген сөздерден кейін "аппарат басшысын," деген сөздермен толықтырылсын;
3) күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті