Об открытии Посольства Республики Казахстан в Государстве Катар
Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2006 года N 225
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан и
республиканской печати
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Государством Катар  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Доха (Государство Катар) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан

Катар Мемлекетінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 225 Жарлығы
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында және республикалық
баспасөзде жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Катар Мемлекетімен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Доха қаласында (Катар Мемлекеті) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті