О назначении Масимова К.К. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 января 2007 года N 245
Назначить Масимова Карима Кажимкановича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы N 245 Жарлығы
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті