О назначении Туймебаева Ж.К. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 января 2007 года N 248
Назначить Туймебаева Жансеита Кансеитулы Министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Российской Федерации.
Президент
Республики Казахстан

Ж.Қ.Түймебаевты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы N 248 Жарлығы
Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті